FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15904029
nr 1590 4029
ARMCHAIR
1950s, oak, wear.
1950-tal, ek
Condition: slitage
600
SEK 600
Monday January 15 2024
at 18:51:26
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr